TOGO Mezunları

TOGO'nun 3 Aylık Bootcamp'ini Tamamlayan Mezunlarımız

Nitelikli Oyun Geliştiriciler mi arıyorsunuz?

📌5 aşamalı değerlendirme sürecini tamamlamış, 📌3 aylık bootcampten başarıyla mezun olmuş, 📌40'dan fazla beceride farkındalık kazanmış, 📌Hızlı öğrenen, sürekli öğrenen, birbirinden öğrenen, 📌Teknik donanıma sahip, yumuşak becerileri güçlü, 📌Meraklı ve heyecanlı oyun geliştiricilerle takımınızı güçlendirebilirsiniz.

Yanlış kişiyi işe almak size pahalıya mal olabilir.

TOGO doğru kişiyi sizin için seçip yetiştiriyor.

🚀 TOGO Mezunları ile mülakat yapabilir nitelikli oyun geliştiricilerle uzun süreli iş arkadaşı olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için geç kalmayın!

TOGO'yu Mezunlarından Dinleyin!

TOGO İçin Ne Dediler?

Hüseyin Safa Ünlü Üniversite Öğrencisi

TOGO bana sadece yaparak öğrenmeyi değil öğreterek öğrenmenin önemini aşıladı. "hayalimde şöyle oyunlar yapmak var" ve "ben bu sektörde çok başarılı olabilirim" diyen insanları en kısa zamanda hedeflerine ulaştırabilecek yegane portal TOGO'dur.

Birol Azak Üniversite Öğrencisi

Bana göre TOGO kısa sürede çok şey öğrendiğimiz ve kendimizi hem sektörel hemde kişisel olarak geliştirdiğimiz yeni nesil bir okuldur. TOGO'nun Türkiye şartlarında bulunmaz bir nimet olduğunu düşünüyorum, bu yüzden herkese tavsiye ederim.

Asya Acar Üniversite Öğrencisi

Bana göre TOGO, ihtiyacım olan çalışma ortamı, gerektiğinde sabahtan akşama kadar çalışıp bir şeyler üretebilmemi sağlayan bir yer. TOGO sayesinde artık kendimi 3D tasarımcıyım diye tanımlayabilir hale geldim.

Serhat Uğurcan Akman TOGO Mezunu

TOGO, oyun sektörü hakkında özellikle de mobil oyun sektörüyle ilgili daha önce bilmediğim pek çok bilgiyi edinmemi sağladı. Sektörün duayen isimleriyle söyleşilerde buluşma fırsatı yakalayarak bire bir etkileşime girmemizi sağladı.

Yunus Can Lise Öğrencisi

Eğer kendinizi oyun geliştirmede ilerletmek istiyorsanız TOGO en hızlı ve en keyifli şekilde size sağlayacaktır. TOGO'da bir öğretmen öğrenci değil de kendinizi bir takım arkadaşı olarak hissedeceksiniz. Ve eminim ki TOGO'yu seveceksiniz, TOGO'da sizi sevecektir.

    TOGO'ya Hoş Geldiniz