TOGO yeniden markalaştı: Uni4Game Aşağıdaki linki tıklayarak Uni4Game sayfamızdan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Aylık Abonelik Modeli

TOGO'da aylık abonelik ücreti ödeyerek eğitim alabilirsin. Eğitimin tamamını başarıyla tamamlayanlar oyun sektöründe işe girebilir veya TOGO'da freelance çalışarak para kazanabilirler. Eğitimden memnun kalmazsanız aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

TOGO Nedir?

Oyun sektörüne geçiş yapmak isteyen kişilere eğitim, mentörlük sağlayan yeni nesil girişimdir. TOGO'da akran öğrenmesine dayalı, takım çalışması merkezli bir sistem vardır. Teknik eğitim yanında Meta beceriler, staj ve kariyer planı gibi birçok destek başlığı vardır.

12 Aylık Programda Neler Var?

TOGO 1. Modül'de 4 aylık sıfırdan başlayanlar için eğitim ve mentörlük vardır. TOGO 2. Modül'de 4 aylık oyun geliştirme ve birçok farklı oyun türünde teknik beceri kazanma vardır. 2 Aylık TOGO stajında oyunlar geliştirip TOGO store hesaplarında yayınlama vardır. 2 Aylık Stüdyo stajında ise bir oyun şirketinde staj yapma ve oyunlar geliştirerek yayınlama vardır. Dileyen kişiler ilk 4 ayı tamamlayıp sistemden çıkabilir, işe girmek ve para kazanmak isteyen kişiler 12 aylık programı tamamlayarak bu sektöre geçiş yapabilir. Geçmiş 2 yıldaki tecrübemize göre 12 aylık programı tamamlayan herkes işe yerleşti.

Eğitimler Online mı?

Eğitimler ve 12 aylık tüm program tamamen online'dır.

Bootcamp Saatleri ve Günleri

Bootcamplere ister öğrenci olun ister mezun, ister işten çıkmış olun isterse işinize devam edin katılabilirsiniz. Bootcamp cumartesi ve pazar günleri 10.00-17.00 arasında yapılacaktır.

İstediğim Zaman Bırakabilir miyim?

Evet. TOGO'da aylık abonelik sistemi vardır. Dilediğiniz zaman dondurabilir, sonra yeniden katılmak istediğinizde yeniden aktif edebilirsiniz.

Aylık Abonelik Ücreti Ne Kadar?

TOGO Aylık Abonelik ücreti 25 dolardır. Her ay ödemeye devam ettikçe eğitimlere katılırsınız. Dilediğiniz zaman dondurabilir, iptal edebilirsiniz.

TOGO yeniden markalaştı: Uni4Game Aşağıdaki linki tıklayarak Uni4Game sayfamızdan başvurunuzu yapabilirsiniz.

TOGO'ya Hoş Geldiniz